Careers

Careers

Open positions

Interested in joining an international team at a fast growing company providing data solutions and support to world leading clients across the globe?

Vilnius city

Į mūsų tarptautinę SynoInt komandą priimsime atsakingą, norintį augti kartu su įmone ir tobulėti Duomenų operacijų specialistą (-ę)

Puikiai dirbi su Excel ir gali apdoroti dideles duomenų bazes? Išmanai statistinę duomenų analizę ir moki dirbti SPSS arba R programa? Tapk dinamiškos ir į technologijų naujoves orientuotos kompanijos dalimi.

Syno International – tarptautinė auganti įmonė, teikianti IT infrastruktūra paremtus duomenų surinkimo, apdorojimo, pateikimo sprendimus.

Darbo pobūdis:
• surinktų duomenų tvarkymas: valymas, tvarkymas, integravimas, svėrimas, duomenų kokybės kontrolė
• statistinė duomenų analizė ir apdorojimas naudojant Excel, SPSS programas
• darbas su automatizuota duomenų kodavimo sistema
• duomenų atvaizdavimo sistemų valdymas

Reikalavimai:
• aukštasis išsilavinimas matematikos, statistinės ar duomenų analizės, ekonometrijos, sociologijos srityje
• pažengęs Excel lygis (macros‘ų rašymas, pivot tables ir kt), darbas SPSS programa arba R programos išmanymas
• lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas (geri rašymo, supratimo ir kalbėjimo įgūdžiai – teks nuolat bendrauti angliškai su kolegomis ir klientais)
• atsakomybė už savo darbą, kruopštumas, atidumas detalėms ir aukšta kokybė – tau artimi dalykai

Privalumai:
• patirtis rinkos, sociologinių tyrimų ar statistinių duomenų apdorojime
• statistinės ir matematinės analizės žinios ir praktika
• domėjimasis IT sprendimais paremta duomenų vizualizacija ir įvairiais automatizuotais duomenų pateikimo būdais

Mes siūlome:
• kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas
• tarptautinę draugišką ir padėti pasiruošusią komandą
• darbą “be sienų” – visi projektai tarptautiniai
• dinamišką ir lanksčią darbo aplinką – gali būti studentas (-ė), norintis dirbti ir derinti darbą su mokslais
• nuolatinį tobulėjimą su iššūkio vertais projektais
• karjeros perspektyvas
• biurą Vilniaus senamiestyje su visais jo privalumais – geru susisiekimu, skania kava, žaidimais ir ne tik!

CV siųskite iki 2018 07 14 el. paštu: renata.sevcoviene@synoint.com
Konfidencialumą garantuojame.
Atranką pradėsime nedelsiant. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Jūsų CV taip pat bus saugomas UAB Syno International duomenų bazėje iki 1 metų. Dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo (CV) (saugojimo, sustabdymo, panaikinimo, ištaisymo), prašome kreiptis įmonės kontaktiniais adresais.

Get in touch

Would you like to find out more?

Please select your form